E-pood

E-poe teostamisel on pööratud erilist tähelepanu kiirusele, kasutatavusele ja otsingumootorisõbralikkusele. Mitmekeelsus võimaldab võtta arvesse erinevaid kliendigruppe nii Eestis kui ka lihtsustab lähenemist välismaistele klientidele.

E-poe põhifunktsionaalsus sisaldab lisaks tootekataloogile:

ostukorvi koos haldusliideses määratavale e-posti aadressile saadetava teatega teostatud tellimusest
vorme (lisainfo päring toote detailvaates ja kontaktivorm)
piiramatult menüütasemeid ja -linke ning menüülinkide haldamist
kõigi sisu osade (tooted, tootegrupid, menüülingid..) jaoks lihtsat otsingumootorisõbralikkuse haldamist
muudetavat jaluseteksti ning vahetuvaid päisepilte
lihtsat tõlketekstide haldamist
failihaldurit linkidele juurde lisatavate failide jaoks
linkide juurde lisatud failidest automaatselt moodustuvat pildigaleriid, Youtube’i stiilis videomängijat ja tavafailide jaoks stiliseeritud nimekirja

 
Kiirus

Tootekataloogi haldusliides on teostatud selliselt, et tervet brauseriakent värskendatakse minimaalselt. See võimaldab kiire ja sujuva toodete haldamise. E-poe tehniliseks põhjaks on valitud Yii - programmeerimisraamistik. Yii võimaldab kiiruse ning hea modulaarsuse. Yii-ga teostatud e-poe eelis suhtes teiste tootekataloogisüsteemdega on eriarenduste kerge ning ajasäästlik teostamine.


Kasutatavus

Kõik tähtsamad haldusliidese toimingud asetsevad sisuosas kompaktselt vasakul, üleval. Avalikus väljundis menüüstruktuuris kuvatavad lingid ja moodulite toimingud on puustruktuurides. Menüülinkide järjestuse muutmisel on kasutusel lohista ja paiguta (drag and drop). Uute linkide lisamiseks või olemasolevate muutmiseks piisab hiire paremklikist.

Sisu haldamises kasutatakse tervikute jagamist osadeks kaardite (tab) abil. Teksti käsitlemiseks on kasutusel adekvaatkuvaga tekstiredaktor, mis sarnaneb funktsionaalsuselt MS Wordile.


Otsingumootorisõbralikkus

Kõikidele sisu osadele saab määrata haldusliideses  tähtsamaid SEO - omadusi. On olemas ka automaatne mitmekeelse XML - sisukorra genereerimine. Failidele saab määrata alt- ja tiitlitekste.

Saidi seadetes saab määrata tervet saiti hõlmavad SEO - omadused. Kui sisu osa juurde on SEO määratud eraldi, siis selle osa juures asendatakse tervet saiti hõlmav SEO eraldi määratuga.


Mitmekeelsus

Toodete haldamise ja ka avaliku väljundi jaoks on olemas mitmekeelsuse tugi. Kõik tekstid, ka haldusliideses kuvatavad, on tõlkemooduli kaudu tõlgitavad. Toodete ja tootegruppide jaoks saab tekstid lisada korraga, kõigis toetatud keeltes. E-poe seadetes saab lülitada peale automaatse vaikekeele valiku vastavalt külastaja asukohariigile.


E-poe poolt pakutavate võimaluste piiriks on ainult ettekujutlusvõime! Võta ühendust ja arutame koos, kuidas E-pood täiendaks sinu ettevõtte vajadusi.

Müük-nõustamine